Chladící kapaliny Evans používám ve své profesionální praxi i ve svých vlastních historických strojích. Nyní provozuji slavný Thunderbolt aero Bentley s kapalinou Evans Vintage Cool 180°. Jsem velmi spokojen s jeho vlastnostmi a doporučil bych chladící kapaliny Evans pro ochranu, výkon a uchování hodnoty všech historických automobilů

Graham Moss, RC MOSS LTD Specialista na renovace historických automobilů.

 .

 

Classic Cool 180°

Chladící kapalina bez obsahu vody speciálně sestavená pro historické automobily. Classic Cool 180º chrání chladící systém motoru od -40ºC do 180ºC. Unikátní složení a vlastnosti předcházejí mnohým problémům spojeným s chladícími kapalinami na bázi vody, jako je koroze a přehřívání.

 

 

Vintage Cool 180°

Chladící kapalina bez obsahu vody speciálně sestavená pro nejstarší historické automobily. Vintage Cool 180º chrání chladící systém motoru od -40ºC do 180ºC. Unikátní složení a vlastnosti předcházejí mnohým problémům spojeným s chladícími kapalinami na bázi vody, jako je koroze a přehřívání.

 

 

Prep Fluid

Proplach chladícího systému doporučený aplikovat před přechodem na Classic Cool 180° nebo Vintage Cool 180°. Hydroskopicky absorbuje zbytkovou vodu a rovněž odstraňuje volné nečistoty a šupinky rzi z chladícího systému.